چه قرص هایی برای درمان انزال زودرس ارائه میشود و دارای چه موادی هستند و چه عوارضی دارند؟ بهترین قرص تاخیری ارائه شده در داروخانه ها چه قرص هایی هستند؟

برای ایجاد تاخیر در انزال ودرمان زود انزالی داروهای مختلفی با برند های متفاوت و دوز های گوناگون ارائه میشود اما ما در این مقاله سعی داریم به طور کلی مواد سازنده این قرص ها را معرفی نماییم.

به طور کلی داروهای تاخیری دارای سه ماده اصلی هستند و برای شناخت این مواد در ادامه با ما همراه باشید.

داروهای تاخیری به صورت کلی از یک یا ترکیبی از سه ماده ” سیلدنافیل ” ، ” تادافیل ” ، ” تـرامـادول ” ساخته شده اند.


سیلدنافیل

فرمول: C22H30N6O4S

دارو هایی که در ساختشان از ماده سیلدنافیل استفاده شده است به طور کلی برای ایجاد نعوظ و افزایش زمان رابطه ساخته شده اند و در دوز های 25 ، 50 ، 100 میلی گرمی تولید میشوند.

سیلدنافیل باعث مهار نوع شماره ۵ آنزیم فسفودی استراز خاص cGMP می‌شود (PDE۵) که این آنزیم جریان خون در آلت تناسلی مرد را تنظیم می‌کند. سیلدنافیل از زمانی که در سال ۱۹۹۸ در دسترس قرار گرفته‌است یکی از مهم ترین داروها برای درمان اختلال در نعوظ به شمار می‌رود.

بهترین دارویی که دارای سیلدنافیل میباشد و در داروخانه ها نیز ارائه میشود قرص ویاگرا است که میتوانید توضیحات آن را در لینک زیر مشاهده نمایید:

قرص ویاگرا


تـرامـادول

فرمول شیمیایی: C16-H25-NO2

تـرامـادول در اصل یک داروی ضددرد اپیویید است و برای از بین بردن زود انزالی بسیار موثر است و باعث تاخیر در انزال میشود.

یکی از اصلی ترین ماده های اولیه اکثریت داروهای تاخیری تـرامـادول است و معمولا از ترکیب میزان مختلفی از این ماده با سیلدنافیل (100-100) برای ساخت داروهای تاخیری استفاده میشود.

بهترین دارویی که دارای تـرامـادول میباشد و در داروخانه ها نیز ارائه میشود قرص کینگ دل است که میتوانید توضیحات آن را در لینک زیر مشاهده نمایید:

قرص تاخیری کینگ دل

 


تادافیل

فرمول: C22H19N3O4

تادافیل نیز باعث مهار نوع شماره ۵آنزیم فسفودی استراز خاص cGMP می‌شود که در تنظیم فشار خون آلت مردانه تاثیر گزار است.

تادالافیل یک ماده تاثیر گزار در افزایش نعوظ بوده و برای درمان عدم نعوظ در مردان استفاده میشود که تاثیر تاخیری مناسبی نیز دارد. استفاده از تادالافیل در دوز های بالا پیشنهاد نمیشود و معمولا در 24 ساعت نیز نباید بیش از یک قرص مصرف شود.

بهترین دارویی که دارای تادالافیل به عنوان ماده تاخیری میباشد و در داروخانه ها نیز ارائه میشود قرص سیالیس است که میتوانید توضیحات آن را در لینک زیر مشاهده نمایید:

سیالیس

دیدگاهتان را بنویسید